Letní soustředění - Čáslav - po 25.7. - so 30.7

Soustředění se blíží a jistě oceníte následující informace:

Odjezd - pondělí 25.7. v 10 hod od Ústředního stadionu
Návrat - soboty 30.7. v cca. 14hod tamtéž (indiv. odjezdy ze soustředění budeme řešit osobně při odjezdu na soustředění)

Při odjezdu budete předávat trenérkám následující:

1) doplatek za soustředění ve výši 1500,-Kč plus 250,-Kč na snídaně, která budeme zajišťovat my trenéři (50,-Kč / dítě / den). Peníze, které ze snídaní zbudou následně s dětmi "probendíme" v místní cukrárně, apod., tak jak jsme se domluvily při osobní schůzce na posledním tréninku. Celkem tedy budu potřebovat od každého z Vás 1750,-Kč. MOC prosím, přineste to přesně, ať nemusím řešit vracení nazpět, děkuji za ochotu a vstřícnost:-)
2) vyplněný dotazník týkající se aktuálního zdravotního stavu Vašeho dítěte (je připojen k této zprávě - kdo zapomene přinést dostane na místě nový a vyplní - z toho vyplývá, že nepotřebujete potvrzení od lékaře)
3) podepsané léky, které Vaše dítě musí užívat (na balení musí být uveden způsob podávání léku - četnost apod.), pokud takové má....

Doporučené věci, které by s sebou děti měly mít:

- tréninkové oblečení na týden, včetně oblečení do deště, 2 tenisky na trénink plus tretry
- plavky, opalovací krém, čepice a ev. sluneční brýle
- tenisová raketa a tenisáky (pokud máte...) - není podmínkou
- ostatní potřebné věci, které nemusím psát
- kapesné - kolik jim dáte nechám pochopitelně na Vás, jen prosím pro jistotu počítejte s cca. 200,-Kč navíc, které bychom ev. použily s dětmi na výlet do Kutné Hory, který plánuji (tato částka by měla pokrýt dopravu tam a zpět ev. vstupy do hist. a turisticky zajímavých objektů)

Seznam dětí, které s námi jedou je následující (pouze Ti, kteří zaplatily zálohu):

Marek Šebek, Michal Čančík, Karel Finkous, Fanda Skočdopol, Šimon Pánek, David Kožíšek, Tomáš Machačík, Šimon Skalka, Marek Coufal, Adam Dolanský

Beáta Filipi, Veronika Habová, Ema Kohoutová, Kája Pavlíková, Anička Posltová, Kája Zbíralová, Jóža Koudelková, Claudia Štanderová

Případné dotazy prosím posílejte na můj email nebo volejte. Těšíme se na soustředění, práci i čas, který strávíme s Vašimi dětmi.

Za kolektiv trenérů,

Jana

PřílohaVelikost
Potvrzení Čáslav.docx13.43 KB